top of page

Atklāj likteni, maini dzīvi!

Iemācies lietot vieglu numeroloģisko sistēmu, kas būs noderīga tev visu dzīvi.

Vai vēlies dziļāk izprast sevi un atklāt savu pilno potenciālu? Tad 12.01. plkst. 19:00 aicinu pievienoties manai numeroloģijas meistarklasei Zoom platformā. Šī meistarklase sniegs tev iedvesmu un padziļinātu izpratni gan par sevi, gan par citiem cilvēkiem, tādējādi palīdzēs tev veidot labākas attiecības ar viņiem.

Pēc šīs meistarklases būsi spējīgs novērtēt gan savu gan citu cilvēku raksturu, pašpārliecību, mērķtiecību, ģimeniskumu, seksuālo temperamentu, garīgumu, radošo un bagātības potenciālus. Nāc!

6O2A3750.jpg
DSC_7524.jpg

Обо
Мне

Меня зовут Татьяна Максимова, я астролог с богатым опытом и степенью магистра в области психологии управления и супервизии.

Atklāj sevi un citus!

Tu spēsi dziļāk ielūkoties sevī un uzlabot attiecības ar citiem cilvēkiem.

Šī meistarklase dos tev iespēju dziļāk ielūkoties sevī un saprast sevi labāk. Tu spēsi uzlabot attiecības ar esošajiem partneriem, izvēlēties sev piemērotus jaunus draugus, jo tu sapratīsi, kāda ir viņu būtība un vēlmes.

Šo sistēmu var apgūt ikviens.

Šī metode ir viegli apgūstama un ļoti efektīva, jo tā ļauj tev ātri iegūt informāciju par sevi un citiem cilvēkiem.

Spēsi  saprast un komunicēt ar cilvēkiem labāk.

Apgūstot šo metodi, tu iegūsi spēju saprast un komunicēt ar cilvēkiem labāk. Tā tevi iepazīstinās ar dziļāku sapratni par cilvēkiem un palīdzēs veidot stiprākas un emocionāli bagātākas attiecības.

Meistarklases elementi

Dziļāka pašapziņa un harmoniskākas attiecības ar citiem ‒ tieši to Tev sniegs šī meistarklase.

Cena

25 EUR

Norise

12.01.2023 - 19:00, Zoom.
Tu saņemsi meistarklases ierakstu.

Ilgums

2.5h

ISTAIS LAIKS IR TAGAD!

Būs viegli, informatīvi un aizraujoši. Gaidīšu tevi! 

Что говорят клиенты

Paldies Tev vēlreiz liels par kursiem. Ieguvu sev vērtīgas atziņas un protams reālu rīcības plānu.
Ko es ieguvu?
🌠profesionālās karjeras izvēle,virziens
🌠pasīvo ienākumu stratēģija
🌠Pitagora kvadrāta izmantošana cilvēka personības izpētei
Kursi, ko piedāvāja Tatjana, ievirzīja manus sapņus par pasīvajiem ienākumiem reālākās sliedēs. Jo līdz šim tikai domāju,kā būtu,ja būtu. Zoom tikšanās laikā, viņa sniedza atbalstu, palīdzēja ģenerēt variantus un liekot man pašai izdomāt tālākos soļus. Iepriekš pati nebiju aizdomājusies par tādiem variantiem. 
Projekta "Atklāj sevi" materiāli bija ērti pieejami Telegram platformā. Varēju videonodarbības un vingrinājumus izpildīt sev ērtā laikā. Un,protams, patika Tatjanas veidotie astroloģiskie apraksti par mani. Bija lietas,kas rezonēja mazāk,bet tad sāku domāt ( pat pēc vairākām dienām), bet pagaidi... Es tomēr iekšēji esmu par to domājusi un jutusi to...Radās tādi uzplaiksnījumi. Laikam dzīves laikā esmu dažas lietas apslāpējusi. Tāpēc astroloģiskajos aprakstos,kā vēlāk arī sarunā noskaidrojām, ir profesionālās jomas,kas der manai būtībai, bet es nebiju tās īsti aplūkojusi.
Savukārt Meistarklasē- Kā apkārtējos cilvēkus lasīt kā grāmatu, man ļoti patika ievads,kā praktiski izmantot un analizēt Pitagora kvadrātu. Biju pārsteigta, cik daudz tas pasaka par cilvēka personību. Pārbaudīju savu radu,paziņu loku un tiešām sakrita. Tas man bija vislielākais pārsteigums šajā kursā! Iesaku kursus,kam interesē praktiskais+ ezotēriskais. 
Lieliska,pretimnākoša pasniedzēja, kas prot savas uzkrātās zināšanas astroloģijā, digitālajā mārketingā, biznesa kouča pieredzē, nodot vieglā informācijā un palīdzībā citiem ♥️

Baiba

bottom of page