top of page

Iegūsti iedvesmu - piedalies Online kursā "Atklāj Sevi!"

Daudzkārt mēs nonākam situācijās, kad šķiet, ka nav ne jausmas, kā rīkoties. Tas var attiekties gan uz karjeru, gan attiecībām, un dzīve sāk šķist pelēka un neskaidra.

Iesaistoties manā projektā, Tu varēsi risināt šo problēmu, jo es ezoteriskas zināšanas apvienoju ar psiholoģiskiem instrumentiem, lai palīdzētu Tev atgūt skaidrību un dziļāku sapratni par sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Piesakies šodien un atklāj jauno ceļu uz izaugsmi un iedvesmu!

DSC_7524.jpg

Обо
Мне

Меня зовут Татьяна Максимова, я астролог с богатым опытом и степенью магистра в области психологии управления и супервизии.

Piedalīšanās tiešsaistes kursā 'Atklāj sevi': Ceļš uz personisko un profesionālo panākumu!

TU IEGŪSI:

Personīgu attīstību un iedvesmu

Atklāsi savu personisko arhetipu un noskaidrosi svarīgākos dzīves uzdevumus un mērķus.

Profesionālā attīstība un karjera

Tu iegūsi skaidrību par saviem galvenajiem talantiem. Tas ļaus Tev izveidot stratēģiju, kā izmantot savas spējas un talantus, lai sasniegtu karjeras mērķus un radītu lielāku ietekmi darbā un dzīvē kopumā.

Emocionālo labklājību

 Izzināsi savas neapzinātās bailes un kompleksus, atklājot to saknes un tādējādi dodot sev iespēju bailes un kompleksus pārvarēt. 

Mērķu sasniegšana un dzīves pilnveidošana

Uzlabosi pašvērtējumu un attiecību dinamiku ar citiem, noskaidrosi savu dzīves misiju un resursus, kas nepieciešami, lai to sasniegtu. Tas viss ļaus Tev sasniegt savu dzīves maksimumu un izmantot potenciālu pilnīgāk.

Bonusā Tu saņemsi arī noderīgu meistarklasi!

KĀ APKĀRTĒJOS CILVĒKUS LASĪT KĀ ATVĒRTU GRĀMATU.

Šī vienkāršā metode palīdzēs Tev atrast vēlamo partneri un uzlabot saziņu ar cilvēkiem, padarot Tavu saskarsmi ar citiem efektīvāku. Meistarklase notiks tiešsaistē Zoom platformā 2023. gada 6. oktobrī plkst. 19.00 un tiks ierakstīta, lai Tu varētu izmantot mācību materiālus arī vēlāk.

Kursa norise

Katru darba dienu Tu saņemsi informāciju par sevi kopā ar viegli izpildāmiem un motivējošiem uzdevumiem, kas palīdzēs dziļāk iegrimt šajā procesā. Tava personiskā informācija, kas balstīta uz dzimšanas datumu, tiks nosūtīta uz Tavu e-pastu, un uzdevumi būs pieejami visiem dalībniekiem kopīgajā Telegram kanālā.

Tiks piedāvātas arī divas Zoom tikšanās trešdienās plkst. 19.00 (27.09.2023. un 04.09.2023.), kad varēsi uzdot jautājumus un dalīties ar savu stāstu un progresu ar citiem cilvēkiem. Ieraksts šo tikšanās reižu laikā netiks veikts, lai saglabātu konfidencialitāti.

Kursa elementi

Dziļāka pašapziņa un harmoniskākas attiecības ar citiem ‒ tieši to Tev sniegs šis projekts.

Cena

65 EUR

Ilgums

2 nedēļas

Projekta norises laiks

25.09.2023. ‒ 06.10.2023.

Pieteikties

Atceries, ka Visums apbalvo rīcību, nevis domas. Piesakies tagad!

PRASME PAZĪT SEVI UN CITUS.

bottom of page